Pro účastníky konference

Cena vložného činí 6 000,- Kč + DPH na osobu a je v ní zahrnuta účast na konferenci a náklady na sborník.

Všichni autoři, kteří jsou zároveň účastníky konference platí plné vložné. Po přednesení přednášky bude vyplaceno přednášejícímu, uvedenému na prvním místě přednášky, hotově 500,- Kč na recepci konference. Částečná účast v průběhu konference, střídání přednášejících a účastníků v jednotlivých dnech bude řešeno individuálně po dohodě s recepcí konference v návaznosti na stravování a účast na společenském večeru.

Registraci provedete prostřednictvím formuláře níže na této stránce. Po jejím přijetí Vám bude zaslána faktura a po jejím uhrazení bude Vaše účast definitivně potvrzena e-mailem na adresu kontaktní osoby. Současně s potvrzením registrace Vám bude zaslán kód pro případnou rezervaci ubytování za sníženou cenu.

V případě, že Vaše firemní pravidla vyžadují vystavení Vaší objednávky nahrajte ji prosím jako přílohu v rámci registračního formuláře.

Prosíme také o uvádění alespoň e-mailů na jednotlivé účastníky. Slouží k rozeslání například programu před konferencí. Nezasíláme na ně další nevyžádanou poštu. Také adresář pro rozesílání oznámení o dalším ročníku vychází z e-mailů jednotlivých účastníků. Nikoliv z kontaktních osob.

Storno podmínky

Při zrušení účasti po 28. 2. 2020 účtujeme storno poplatek ve výši 100 % z ceny vložného. Sborník pak na vyžádání zašleme poštou. Případné změny v účastnících jsou možné až do pondělí 11. 3. 2020 do 12:00.

Přihláška na konferenci

Kontaktní osobaFakturační údaje

Účastníci konference


Doplňující informace

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Partneři